A munkakör célja: Az Élménykülönítményben részt vevő adománygyűjtő közösség bővítése, támogatása, motiválása, illetve a programhoz kapcsolódó bevételi célok elérése

Az új kolléga az Adományszervezés és marketing területen belül az Egyéni támogatások csapatban fog dolgozni.

Fő feladatok:

  • Kampánytámogatás:
    • az Élménykülönítményben részt vevő adománygyűjtőink szakmai és adminisztratív támogatása, motiválása, segítése a gyűjtésük során
    • folyamatos kapcsolattartás e-mailen, telefonon és a social media csatornáinkon
  • Toborzás:
    • a programhoz szükséges toborzási stratégia kidolgozása és megvalósítása, céges és egyéni vonalon, együttműködve a marketing csapattal
    • a kitűzött célok (résztvevőszám, események száma, adománygyűjtési cél) elérése, az eredmények nyomon követése
  • Közösségépítés:
    • az adománygyűjtőink elköteleződésének és elégedettségének folyamatos fenntartása és növelése offline és online programok által
  • Rendezvényszervezés:
    • versenyekhez, eseményekhez kapcsolódó kitelepülések, rendezvények megszervezése, lebonyolítása

Téged keresünk, ha:

  • kedvesen, világosan, nyitottan kommunikálsz
  • pozitív a kisugárzásod, motiváló a személyiséged
  • közösségi ember vagy, és nem okoz gondot a nyilvános szereplés
  • kreatív ötleteid vannak, van benned játékosság, ugyanakkor pontos és jól nyomon követhető a munkád
  • kiváló a szervezőkészséged
  • rugalmas és könnyen alkalmazkodó vagy
  • nem ijedsz meg egy Exceltől és otthon vagy a közösségi média használatában
  • van felsőfokú végzettséged
  • magabiztos az angol nyelvtudásod
  • van jogosítványod

Előnyt jelent:

  • külön örülünk, ha van civil szervezeti tapasztalatod, de ez nem feltétel
  • szeretsz sportolni

Amit kínálunk:

  • Lendületes, professzionális színvonalon működő csapat és szervezet
  • Fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség Magyarország egyik legsikeresebb nonprofit szervezeténél
  • Közös munka egy inspiráló csapatban, pozitív emberi értékek mentén
  • Rugalmas munkavégzés, heti 4 nap távmunka lehetőséggel

A jelentkezéshez a következőket kérjük:

  • önéletrajzot, a bruttó fizetési igény megjelölésével, illetve
  • egy maximum 1 oldalas írásos motivációs levelet

A jelentkezéseket a jelentkezes@batortabor.hu e-mail címre várjuk „Programkoordinátor - Élménykülönítmény” tárggyal.