Feladatok:

Gondoskodik és felelős az intézményben folyó ápolási feladatok ellátásáért.

Feladata: Középsúlyos-, súlyos, értelmileg akadályozott, halmozottan sérült személyek egészségügyi ellátása, valamint gondozási tevékenységek szervezése koordinálása az adott területen. Ezen belül irányítja, szervezi és felügyeli az ápolók feladatait, kapcsolatot tart fenn a munkájához szükséges intézményekkel és egyénekkel.

Elvárások:

  • Iskolai végzettség: diplomás ápoló képesítés
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség
  • MS Office, orvosinformatikai rendszer ismerete,
  • Fogyatékos ellátásban szerzett tapasztalat
  • Minimum 5 év vezetői gyakorlat

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Fogyatékos személyek szociális ellátása kapcsán szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Benyújtandó iratok, igazolások emailben: 464c1026@hr.maltai.hu

  • részletes, fényképes szakmai önéletrajz (az elérhetőségek megjelölésével),
  • iskolai végzettséget és szakképesítést igazoló bizonyítványok másolatai,
  • motivációs levél,
  • bérigény megjelölése.

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Munka Törvénykönyve hatálya alá eső határozatlan idejű jogviszony
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Munkavégzés helye a szolgálat ellátási területe: Göd