A szervezetről: „A nevetés a legjobb gyógyszer”- így hangzik a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítvány jelmondata. Küldetése, hogy humorral és nevetéssel elősegítse a kórházakban fekvő gyerekek mielőbbi gyógyulását. 27 bohócdoktora - akik hivatásukat tekintve professzionális előadóművészek - 12 kórházban és 2 idősotthonban vizitel heti rendszerességgel. Az alapítvány a 10 országot magába foglaló Red Noses International nemzetközi szervezet tagja.

Kínált pozíció: Adományszervező munkatárs

A munkakör fő feladatai:

  • részvétel az alapítvány adományszervezési stratégiájának megtervezésében
  • az éves adományszervezési feladatok megvalósítása
  • potenciális egyéni és vállalati támogatók felkutatása, velük kapcsolat kiépítése
  • kapcsolatápolás a meglévő egyéni és vállalati támogatókkal
  • szoros együttműködés a DM kampányok szervezésével megbízott ügynökséggel, melynek célja az egyéni adományozókkal való kommunikáció
  • a forrásteremtés új formáinak kidolgozása és kiépítése
  • adománygyűjtő projektek irányítása ill. végrehajtása (pld. 1 %-os kampány)
  • az alapítvány online kommunikációjának intézése (honlap, Facebook)
  • pályázatírás, pályázatkezelés
  • kapcsolattartás és együttműködés a nemzetközi szervezet dolgozóival
  • részvétel az alapítvány rendezvényein
  • az alapítvány pozitív imázsának erősítése, ismertségének növelése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • elkötelezettség értékeink, projektjeink iránt
  • felsőfokú végzettség
  • jó együttműködő és kapcsolatteremtő képesség
  • kiváló tárgyaló képesség és meggyőző erő
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • proaktívitás, dinamizmus, sikerorientáltság
  • előnyt jelent adományszervezési vagy nagyvállalati (for profit) munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • jó hírnévvel rendelkező alapítványi háttér
  • változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • családias, kellemes munkahelyi légkör
  • nemzetközi szakmai háttér

A jelentkezés

  • módja: a motivációs levélből és (angol/magyar nyelvű) önéletrajzból álló pályázatokat agnes.rekay@pirosorr.hu email címen várjuk
  • határideje: 2015. szeptember 21.
  • elbírálásának rendje:
  • az álláshirdetésben kiírt feltételeknek legjobban megfelelő jelentkezők minimum kettő körös személyes meghallgatására valamint gyakorlati alkalmasságra vonatkozó vizsgálatára kerül sor. Az interjúkat folyamatosan szervezzük. A jelentkezőket e-mailben vagy telefonon tájékoztatjuk.
  • csak az interjúra behívott jelöltek részére küldünk írásbeli választ

Munkafeltételek:

  • 1 éves határozott idejű munkaszerződés, mely meghosszabbítható
  • munkaidő: teljes – napi 8 óra, 3 hónap próbaidővel
  • munkabér: megállapodás szerint, tapasztalat függvényében. Kérjük bérigény megjelölését.
  • munkakezdés időpontja: a kiválasztást követően azonnal

A szervezetről további információ a www.pirosorr.hu oldalon található.