Civil pályázati és szervezetfejlesztési tanácsadó
pozícióba.

ELVÉGZENDŐ FELADATOK:

  • aktuális nonprofit – civil , intézményi és önkormányzati – pályázati lehetőségek feltérképezése
  • ügyfél előminősítés, pályázati audit
  • telefonos, internetes és személyes konzultáció, szaktanácsadás
  • folyamatos kapcsolattartás a partner civil szervezetekkel, intézményekkel
  • pályázatok előkészítése, összeállítása, gondozása, pályázatokhoz tartozó adminisztratív feladatokban való segítségnyújtás
  • elnyert pályázatok nyomon követése/menedzselése, pályázati elszámolások elkészítése
  • előadások/képzések/workshopok megtartása civil szervezetek számára
  • oktatási anyagok összeállítása

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú végzettség
  • pályázatok megírásában és/vagy civil projekt megvalósításában szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • precíz és önálló munkavégzési képesség
  • határidőtartás
  • csapatszellem
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:

  • egyéb pályázati területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • családias légkör
  • kiváló munkakörnyezet
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • fix bér + prémium

MUNKAVÉGZÉS ALAPVETŐ KONDÍCIÓI:

  • Elvégzendő feladatkör: pályázati tanácsadás, pályázatírás
  • A pozíció teljes munkaidőben és részmunkaidőben is betölthető
  • A munkavégzés elsődleges helye Budapest, XIV. kerület

Amennyiben érdekesnek találja tevékenységünket és szeretne csapatunk tagjává válni, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: info@kerdezztervezzpalyazz.hu

Bővebb információ:
Pinczés-Kovács Magdolna
telefon: 06-1-610-7363
Web: http://kerdezztervezzpalyazz.hu