Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet
Munkakör: gazdasági ügyintéző
Munkaviszony típusa: határozatlan idejű

Munkavégzés helye: MVK Hajléktalan Szálló, Átmeneti Szálló (1131 Budapest, Madridi utca 7.)

Leírás:

Az új munkatárs feladatai:

  • a szervezeti egység operatív gazdasági ügyeinek intézése
  • az intézményvezető munkájának pénzügyi, gazdasági támogatása,
  • pénzkezelési feladatok ellátása

Legfontosabb elvárások:

  • legalább középfokú gazdasági végzettség
  • minimum 2 év gazdasági területen szerzett szakmai tapasztalat
  • önálló, pontos precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, határozott fellépés
  • készség csapatmunkában történő részvételre
  • MS Office alkalmazása (Word, Excel, Outlook levelező rendszer) felhasználói szintű ismerete,
  • proaktivitás

Előny:

  • civil szférában szerzett tapasztalat
  • pályázati programok lebonyolításában szerzett tapasztalat,

Jelentkezés módja: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen, gazdasági ügyintéző munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, a képzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, valamint fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel

Munkába állás ideje: 2017. április

Kontakt: Mészáros Andrea, személyügyi referens
Kontakt e-mail: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu
Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.