Feladat:

  • a társaság teljes körű könyvelési, bérszámfejtési, munkaügyi és adózási feladatainak szervezése és ellátása egyszemélyes könyvelőként.
  • mérlegbeszámoló, adóbevallások, üzleti tervek összeállítása
  • könyvvizsgálat támogatása
  • bankkal kapcsolatos ügyintézés
  • egyéb, a munkakörhöz tartozó adminisztráció

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú iskolai végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség és regisztráció – nonprofit, vagy vállalkozási szakon
  • legalább 5 éves gyakorlat

Előnyt jelent:

  • adószakértői végzettség
  • angol, német nyelv ismerete
  • B kat. jogosítvány

A munkavégzés helye: 1052 Bp. Városház u. 7.

A munkakör betölthető: 2015. szeptember 1-től

A pályázat benyújtásának határideje: 2015. július 31.

Jelentkezés: fényképes, szakmai önéletrajz megküldésével – a fizetési igény megjelölésével - az alábbi címre: dombim@pestmegye.hu