Érdekelnek a nonprofit szervezetek, de nem is tudod, melyik lenne a legérdekesebb számodra? Fontosnak tartod, hogy Magyarországon erős civil szervezetek működjenek? Izgalmasnak tartod a közösségi célú innovációkat, az adománygyűjtés új formáit?

Azonnali belépéssel keresünk fizetett gyakornokot kommunikációs és menedzsment feladatokra.

A munkavégzés helye: NIOK Alapítvány, 1122 Budapest, Maros utca 23. mfszt. 1.

Elvégzendő feladatok leírása:

  • civilszervezetekkel való kapcsolattartás,
  • IT fejlesztésben, adatbázisok karbantartásában való közreműködés,
  • rendezvények, képzések előkészítésében, kommunikációjában, lebonyolításában való részvétel,
  • hírlevél cikkek, posztok és blogbejegyzések írása (pl. civil érdekességek, jótékonyság, alternatív adományozási formák, hazai és nemzetközi kreatív adománygyűjtő kampányok témákban),
  • projekt koordináció, asszisztencia.

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Kreativitás, önállóság, megbízhatóság.

Önéletrajzodat, valamint rövid motivációs leveledet küldd Oprics Juditnak (j.oprics@niok.hu) e-mailben.

Kérünk motivációs leveledben az alábbi kérdésekre adj választ:

  • Milyen tapasztalattal rendelkezel ezeken a területeken?
  • Mikor tudnál csatlakozni hozzánk, és meddig tudnád vállalni a feladatot?
  • Ez a gyakorlat hogyan járul hozzá a jövőbeni terveidhez?

Munkaidő: heti 20-40 óra (melynek heti beosztása közös megállapodás tárgya)

A jelentkezéseket folyamatosan értékeljük, annak érdekében, hogy minél hamarabb elkezdhessük a közös munkát. Minden jelentkezőnek visszajelzést küldünk.

A Nonprofit Információs és Oktató Központ (NIOK) Alapítványt megismerheted a honlapunkon (http://www.niok.hu/), illetve a Facebookon (https://www.facebook.com/niokalapitvany).