Feladatok:

  • Kommunikációs és PR feladatok támogatása
  • Az aktuális események szervezésében aktív részvétel
  • Sajtószervezés, sajtóközlemények írása
  • Részvétel kreatív kampányok tervezésében
  • Közösségi média kezelése
  • Kapcsolattartás megbízóinkkal

Előnyt jelent:

  • Közösségi média - Facebook, Twitter, Tumblr ismerete
  • Korábbi sajtós/kommunikációs tapasztalat
  • Jó íráskészség
  • Grafikai tudás vagy tanulmányok
  • Civil szervezetnél (vagy önkéntes szerveződésnél) végzett önkéntes tevékenység
  • Társadalmi ügyek iránti fogékonyság.

Jelentkezés: Önéletrajzzal, rövid motivációs levéllel az info@xkk.hu címen.

A tárgyban kérjük feltüntetni a pontos pozíciót.

Határidő: 2015. január 30.

  1. február 6 - ig értesítjük ki azokat, akiket a második körös, személyes meghallgatásra kiválasztottunk.