Az új munkatárs fő feladata a Tempus Közalapítvány honlapjainak (www.tka.hu) kezelése, illetve más online kommunikációs eszközökkel való összehangolt működtetése.

A pozíció heti 40 órás, 1 éves határozott idejű (hosszabbítható) munkaszerződéssel tölthető be.

A munkavégzés helye: Budapest

A pozíció betöltése: azonnali munkakezdés

Főbb feladatok:

  • a honlap tartalmának rendszeres frissítése
  • a honlap supervisori feladatainak ellátása, a honlapon a munkatársak által felvitt frissítések ellenőrzése és jóváhagyása
  • javaslattétel tartalmi és technikai fejlesztésekhez
  • a fejlesztések koordinálása és felügyelete, kapcsolattartás a fejlesztőkkel, tesztelések
  • közösségi média felületek kezelése
  • elektronikus hírlevél kezelése
  • az online kommunikációval kapcsolatos statisztikák és beszámolók készítése
  • cikkek, posztok írása
  • a Tempus Közalapítvány egyes célcsoportjait vagy programjait érintő kommunikációs kampányok kidolgozásában való részvétel
  • ad hoc kommunikációs feladatok

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség
  • honlap kezelésében szerzett jártasság, CMS rendszerek és böngészőprogramok ismerete
  • biztos angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • átfogó látásmód, szintetizáló képesség
  • pontosság
  • önállóság
  • érdeklődés és elkötelezettség az Európai Unió értékei iránt

Előnyt jelent:

  • képszerkesztő programok alapszintű ismerete
  • html kódok ismerete
  • oktatási-képzési célcsoportokkal való kommunikációban szerzett tapasztalat
  • közösségi média akciók terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • korrekt, rendszeres jövedelem
  • fejlődést, tanulást támogató kultúra
  • pozitív munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények
  • stabil szervezeti háttér

Magyar és angol nyelvű Europass formátumú önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2015. május 10-ig várjuk a http://www.tka.hu/allas/3050/online-kommunikacios-munkatars oldalon.