Leendő munkatársunk aktívan részt vesz a gazdasági osztály tevékenységében, együttműködésben kollégáinkkal, külső partnereinkkel.

Legfontosabb feladatai:

  • kapcsolattartás az alapítvánnyal szerződésben álló külső cégekkel
  • az alapítvány támogatói adatbázisának kezelése
  • személyi ügyek adminisztrációjának intézése
  • házi pénztár kezelése
  • pénzügyi dokumentáció előkészítése a könyvelés részére
  • pénzügyi, statisztikai jelentések készítése

Elvárásaink:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (OKJ képzés is megfelelő)
  • minimum 2 éves munkatapasztalat pénzügyi területen
  • kiváló MS Office használat
  • precizitás, rendszerezettség

Előnyt jelent:

  • oktatási intézményben, vagy civil szférában szerzett munkatapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • jó hírnévvel rendelkező alapítványi háttér
  • családias, kellemes munkahelyi légkör
  • cafetéria juttatás
  • zöldövezeti munkahely
  • oktatási rendszer idejéhez igazodó szabadság

Jelentkezését a penzugy@lauder.hu címre várjuk önéletrajzának és motivációs levelének megküldésével. Kérjük tüntesse fel fizetési igényét!