A szervezetről: „A nevetés a legjobb gyógyszer”- így hangzik a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítvány jelmondata. Küldetése, hogy humorral és nevetéssel elősegítse a kórházakban fekvő gyerekek mielőbbi gyógyulását. 27 bohócdoktora - akik hivatásukat tekintve professzionális előadóművészek - 12 kórházban és 2 idősotthonban vizitel heti rendszerességgel. Az alapítvány a 10 országot magába foglaló Red Noses International nemzetközi szervezet tagja.

Kínált pozíció: Adminisztrációs és pénzügyi munkatárs

A munkakör fő feladatai:

  • részvétel az alapítvány éves költségvetési tervének elkészítésében
  • pénzügyi jelentések készítése
  • az alapítvány működési- és program költségeinek tervezése és ellenőrzése
  • bevételek nyomon követése, forrásteremtés támogatása
  • pénzügyi dokumentáció előkészítése a könyvelés részére
  • kapcsolattartás a könyvelővel
  • pénzügyi átutalások intézése
  • részvétel állami és vállalati pályázatok költségvetésének és pénzügyi beszámolóinak elkészítésében
  • részvétel az éves beszámoló és mérleg elkészítésében
  • házi pénztár kezelése
  • éves leltár készítése
  • kapcsolattartás az alapítvánnyal szerződésben álló külső cégekkel
  • az alapítvány támogatói adatbázisának kezelése
  • személyi ügyek adminisztrációjának intézése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • elkötelezettség értékeink, projektjeink iránt
  • felsőfokú végzettség
  • minimum 2 éves munkatapasztalat pénzügyi területen
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • kiváló MS Office használat
  • precizitás, rendszerezettség
  • előnyt jelent civil szférában szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • jó hírnévvel rendelkező alapítványi háttér
  • családias, kellemes munkahelyi légkör
  • nemzetközi szakmai háttér

A jelentkezés

  • módja: a motivációs levélből és (angol/magyar nyelvű) önéletrajzból álló pályázatokat agnes.rekay@pirosorr.hu email címen várjuk
  • határideje: 2015. szeptember 7.
  • elbírálásának rendje:
  • az álláshirdetésben kiírt feltételeknek legjobban megfelelő jelentkezők minimum kettő körös személyes meghallgatására kerül sor. Az interjúkat folyamatosan szervezzük. A jelentkezőket e-mailben vagy telefonon tájékoztatjuk.
  • csak az interjúra behívott jelöltek részére küldünk írásbeli választ

Munkafeltételek:

  • munkaidő: rész – napi 5 óra, 3 hónap próbaidővel
  • munkabér: megállapodás szerint, tapasztalat függvényében. Kérjük bérigény megjelölését.
  • munkakezdés időpontja: a kiválasztást követően azonnal

A szervezetről további információ a www.pirosorr.hu oldalon található.