Főbb feladatok

  • vállalati szponzorációs stratégia kialakítása és megvalósítása, értékelése
  • nyilvános sport- és érzékenyítő események, kampányok megtervezése, megvalósítása és értékelése
  • az Egyesület külső kommunikációjának kezelése
  • közösségi média, honlap egységesítése, folyamatos frissítése
  • sajtó közlemények készítése, sajtó tájékoztatók szervezése

Elvárások

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • az Oltalom Sportegyesület értékeivel való azonosulás
  • kommunikációs vagy marketing területén szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzés, magabiztos fellépés, jó kommunikációs készségek
  • közösségi médiaban való jártasság

Előnyt jelent

  • versenyszférában szerzett tapasztalat
  • szociális érzékenység
  • civil szektor iránti érdeklődés
  • kiterjedt vállalati és sajtó kapcsolatrendszer

Amit kínálunk

  • rugalmas munkaidő
  • fiatalos csapat, jó légkör
  • veresenyképes fizetés megegyezés alapján

Munkaviszony kezdete
2017. március

Munkavégzés helye
Oltalom Sportegyesület, 1086 Budapest, Dankó utca 9.

Rövid fényképes önéletrajzot és motivációs levelet várunk az info@utcaifoci.hu e-mail címre 2017. február 20-ig.