CivilTech
Állás
Állás
Szociális, mentálhigiénés munkatárs, ügyeletes
2017. február 17.

2975

Jelentkezési határidő: 2017. március 15.

A Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet munkatársat keres.

Munkakör: szociális, mentálhigiénés munkatárs, ügyeletes (16/32 munkaidő-beosztás)
Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet
Munkavégzés helye: Csepeli Hajléktalan Szálló (1211 Bp., Központi út 55-59.)

Leírás:

Az új munkatárs feladatai:

  • hajléktalanok szociális gondozása hajléktalanok éjjeli menedékhelyén, ügyeleti feladatok ellátása

Bérezés:

- Kjt szerint

Legfontosabb elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • jó kommunikációs és konfliktuskezelési képesség
  • készség csapatmunkában történő részvételre
  • számítástechnikai ismeretek
  • pontos, naprakész adminisztráció vezetése

Előny:

  • hajléktalan ellátásban szerzett tapasztalat

Jelentkezés módja: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen, szociális, mentálhigiénés munkatárs, ügyeletes munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, valamint motivációs levéllel

Kontakt: Mészáros Andrea, személyügyi referens
Kontakt e-mail: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu
Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.

Címkék

Hír
Új felhívás a Nemzeti Együttműködési Alap keretében – „Civil szervezetek szakmai programjának támogatása 2017.”
Hír
Február 1-től sokezer nonprofit szervezet jogosult szoftveradományokra! Hozzájuthat a legfrissebb, legjobb jogtiszta (Microsoft, Symantec, Adobe, Google, stb.) információs tec ...
Hír
Politizálni, kormányt kritizálni minden magyar állampolgárnak joga van. Egyénileg is, testületileg is.
Hír
A Salva Vita Alapítvány 2017-ben is megszervezi a Neked MUNKA, nekem ÁLOM! Napot. Már várjuk a budapesti érdeklődők jelentkezését!
Címkék