Feladatok:

és Könyvforgató Program - http://www.unitedway.hu/hu/tevekenysegunk/oktatas-erto-olvasas.html ) adminisztratív támogatása

  • Tanártovábbképzések szervezése, a lebonyolításban történő közreműködés
  • Kapcsolattartás a program résztvevőivel, együttműködő partnerekkel
  • A programokhoz kötődő logisztikai feladatok támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • A munka adminisztratív jellegéhez igazodó pontos, precíz személyiség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 1 év vállalása
  • Kreatív, innovatív személyiség

Amit kínálunk:

  • Civil szervezetben való tapasztalatszerzés lehetősége a világ egyik legnagyobb nemzetközi alapítványának magyarországi irodájában
  • Önkéntes csapattal történő közös munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Tanári, pedagógiai szakirány
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Civil szférában szerzett tapasztalat

Jelentkezési határidő:
március 11.

Jelentkezni önéletrajz és motivációs levél küldésével lehet a zsuzsa.molnar@unitedway.hu e-mail címen.

További információ: www.unitedway.hu