A Piros Orr Bohócdoktorok Alapítvány 22 éve működik Magyarországon. Bohócdoktorai vidámságot és életörömöt visznek a kórházi kezelésre szoruló beteg gyermekek valamint idősotthonok lakói számára.

A szervezetről további információ a www.pirosorr.hu oldalon található.

Kínált pozíció: Adatbázis-kezelő munkatárs

A munkakör fő feladatai:

  • Adománygyűjtés az adományszervező csapat tagjaként
  • A szervezet belső CRM (Salesforce) adatbázis rendszerének kezelése
    (adatok feltöltése, kampányok generálása, riportok készítése, adminisztrációs feladatok)
  • Telemarketing akciók szervezése
  • Rendszeres kommunikáció és kapcsolattartás az egyéni adományozókkal (írásban és telefonon)
  • Részvétel az alapítvány rendezvényein
  • Együttműködés a nemzetközi szervezet kollégáival

A munkakör betöltésének feltételei:

  • elkötelezettség értékeink, programjaink iránt
  • proaktívitás, dinamizmus, eredmény- és minőségközpontúság
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • mélyreható szintű számítógépes ismeretek
  • CRM rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • jó hírnévvel rendelkező, stabil alapítványi háttér
  • dinamikus, vidám munkahelyi légkör
  • nemzetközi szakmai háttér

A jelentkezés

  • módja: a motivációs levélből és (angol/magyar nyelvű) önéletrajzból álló pályázatokat agnes.rekay@pirosorr.hu email címen várjuk
  • határideje: 2018. december 10.
  • elbírálásának rendje:
  • az álláshirdetésben kiírt feltételeknek legjobban megfelelő jelentkezők minimum kettő körös személyes meghallgatására valamint gyakorlati alkalmasságra vonatkozó vizsgálatára kerül sor. Az interjúkat folyamatosan szervezzük. A jelentkezőket e-mailben vagy telefonon tájékoztatjuk.
  • csak az interjúra behívott jelöltek részére küldünk írásbeli választ

Munkafeltételek:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • munkaidő: teljes – napi 8 óra, 3 hónap próbaidővel
  • munkavégzés helye: Budapest, Bem rakpart 50.
  • munkabér: megállapodás szerint, tapasztalat függvényében. Kérjük bérigény megjelölését.
  • munkakezdés időpontja: a kiválasztást követően azonnal