A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • Az Egyesület különböző területei/társosztályai (pl. pénzügyi, szociális elemzés-fejlesztési terület, projektvezetés) számára adatszolgáltatás (SQL lekérdezéseken keresztül is) és riportok, kimutatások készítése
  • Riportok kapcsán felmerülő üzleti igények összegyűjtése és javaslattétel az adatokban rejlő további információk, összefüggések feltárására
  • A riportokhoz szükséges adatgyűjtési, adattisztítási és feldolgozási feladatok elvégzése
  • Adatminőség rendszeres ellenőrzése, üzleti terület informálása az esetleges hiányosságokról
  • Felhasználók támogatása PowerBI használatában (riportok megtekintése, egyes kulcsfelhasználóknál riportok szerkesztése), szemléletformálás
  • Adattárház továbbfejlesztési javaslatok kidolgozása

Elvárások:

  • Hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos SQL ismeret, alapszintű programozási ismeretek
  • Adatvizualizációban szerzett tapasztalat (Excel, Power Query, PowerBI)
  • Tapasztalat riportok kapcsán felmerülő üzleti igények összegyűjtésében
  • Jó kommunikációs készség, felhasználóorientált szemlélet
  • Nyitottság új területek megismerésére, kreatív személyiség, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Adattárház (MS SQL) fejlesztésben szerezett ismeretek
  • Office 365 online környezet és funkciók, MS Sharepoint ismerete

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest

Szakmai önéletrajz és a bruttó fizetési igény megjelölésével lehet az adatelemzo@hr.maltai.hu   e-mail címen.