Munkakör: Adománybolti pénztáros (teljes munkaidő)

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet

Munkavégzés helye: 1165 Budapest, Veres Péter út 27.

Leírás:

Az új munkatárs feladatai:

- készpénzes, vagy bankkártyás fizetések lebonyolítása és ellenőrzése az adományboltban; visszajáró pénz adása és nyugta kiállítása,

- a bevett, illetve kiadott pénz nyilvántartása, a pénztárgép értékesítési nyilvántartásával való összevetése,

- a bejövő készpénz átvétele, az eladási szelvényekkel és más dokumentumokkal való összevetése, banki befizetésre való előkészítése,

- pénztárgép üzemeltetése az ügyfelek által vagy az ügyfeleknek kifizetendő összeg kiszámítása céljából,

- árleolvasás, az áruk szükség szerinti súlymérése és árának rögzítése,

- az adománybolt nyitása, zárása és üzemeltetése a biztonsági és vagyonvédelmi előírásoknak megfelelően,

- készletnyilvántartás

- egyéb, adománybolt üzemeltetéshez kapcsolódó feladatok

Legfontosabb elvárások:

  • pénzügyi területhez kapcsolódó, legalább középfokú végzettség
  • jó szervezőkészség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • készség csapatmunkában történő részvételre
  • középszintű számítástechnikai ismeretek (szövegszerkesztő, táblázatkezelő, internet-használat)
  • stressztűrő képesség
  • fejlett empátia készség
  • hajlandóság karitatív munkára

Előny:

  • nonprofit szervezetnél szerzett tapasztalat,
  • gazdálkodási, pénzkezelési ismeretek,
  • felsőfokú végzettség,
  • angol vagy német nyelvismeret
  • jogosítvány

Jelentkezés módja: az allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen, részletes szakmai önéletrajzzal, valamint fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel.

Kontakt: Mészáros Andrea

Kontakt e-mail: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu

Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.