Alacsonyküszöbű koordinátor

2020. szeptember 09.

Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 20.

A Kompánia Alapítvány- KOMPÁNIA ALTER telephelyén- állást hirdet alacsonyküszöbű koordinátor munkakör betöltésére, 1 fő heti 20 órás munkaidőben.

A Kompánia Alapítvány- KOMPÁNIA ALTER telephelyén- állást hirdet alacsonyküszöbű koordinátor munkakör betöltésére, 1 fő heti 20 órás munkaidőben

Az állás leghamarabb 2020. október 1-jétől betölthető.

A jelentkezés határideje: 2020. szeptember 20.

Képesítési feltételek: felsőfokú szakirányú képzettség, elsősorban az 1/2000. SzCsM rendelet 3. sz. mellékletében foglaltak szerint

Előnyt jelent: szociális területen szerzett, legalább 3 éves munkatapasztalat, szociális és addiktológiai ellátórendszer ismerete, koordinátori tapasztalat.

Munkaköri feladat:

koordinátorként:  a Kompánia Alter alacsonyküszöbű segítő munkatársak tevékenységének összehangolása, koordinálása, kapcsolattartás, együttműködések gondozása és kialakítása társintézményekkel, szakmai szervezetekkel, a szolgáltatáshoz kapcsolódó szakmai beszámolók elkészítése, önkéntesek, hallgatók, gyakornokok terepgyakorlatának koordinálása, felügyelete, támogatása, szakmai információs anyagok összeállítása, kiadványok tervezésében való részvétel, szakmai programok kidolgozásában, fejlesztésében való részvétel, szakmai levelezések, adminisztratív feladatok ellátása, közreműködés a telephelyet érintő pályázatok összeállításában, pályázati programok megvalósításának koordinálása, beszerzések, megrendelések intézése, havi programok leszervezése, plakátok készítése, koordinálása, külsős programvezetőkkel, szolgáltatást nyújtókkal való kapcsolattartás;

továbbá segítőként való részvétel a szolgáltatás működtetésében: a kliensek fogadása, kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás, illetve kapcsolatfejlesztés, a kliensek személyes- és a társas erőforrásainak mozgósítása, személyes- és kapcsolati készségfejlesztés.

A szolgáltatás a hét hat napján, köztük hétvégén is nyitva tart, délutáni nyitva tartással. Egy ügyeletben minimum két fő segítő van jelen. Heti 10 óra segítőként végzett ügyelet mellett, a heti 10 óra koordinátori munka távmunkában is végezhető.

Bérezés: br. 116.000 Ft + ágazati pótlék

A munkavégzés helyszíne: Budapest Főváros XXI. kerülete (Csepel).

A jelentkezéshez csatolni kell: az eddigi pályát bemutató szakmai önéletrajzot, végzettséget igazoló dokumentumok másolatát és motivációs levelet.

A jelentkezést kizárólag az alábbi címre kérjük: kompania@kompania.hu

További információ kérhető: Bolyhos Andrea koordinátor 06/30/464-30-83

Címkék
állás, munkavállalás