A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet ÁPOLÓ munkakör betöltésére.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
felvételt hirdet
ÁPOLÓ
munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • a Szeretetszolgálat egészségügyi szűréseiben való részvétel (pl. koronavírus szűrés, belgyógyászati szűrés)

  • egészségügyi projektekben való részvétel

Elvárások:

  • ápolói végzettség

  • precíz, munkáját önállóan elvégző, jól kommunikáló, empatikus személyiség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési hajlandóság

Amit kínálunk:

  • kellemes, családias légkör

  • védőfelszerelés biztosítása

  • munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés

  • cafeteria

  • jellemzően hétfőtől pénteking tartó, 8 órás munkavégzés

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő

  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület. /Budapest különböző pontjain

Bérezés megegyezés szerint.

Szakmai önéletrajzzal és a nettó fizetési igény megjelölésével lehet a 01573@hr.maltai.hu emailcímen.