Ápoló

2020. április 17.

Jelentkezési határidő: 2020. június 01.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat bentlakásos intézményeiben élő ellátottai ápolására, egészségügyi feladatok ellátására országosan keres munkatársakat Ápolói munkakörbe

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Bentlakásos intézményeinkben

élő ellátottaink ápolására, egészségügyi feladatok ellátására országosan keresünk munkatársakat

Ápolói munkakörbe

Elvárások:

  • ápolói, vagy más egészségügyi végzettség

  • precíz, munkáját önállóan elvégző, jól kommunikáló, empatikus személyiség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • idősotthonokban/fogyatékkal élők ápolásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • bérezés a közalkalmazotti bértábla alapján, szociális ágazati pótlékkal az eddigi munkaviszony alapján

  • munkába járás térítése

  • védőfelszerelést biztosítunk

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő/ részmunkaidő

  • határozott/ határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Országos

Szakmai önéletrajz elküldésével lehetséges a 01512@hr.maltai.hu e-mail címen.

Címkék
állás, munkavállalás