MUNKAVÉGZÉS HELYE:         1051 Budapest, Arany János utca 31. (Empathy Cafe&Bistro)

MUNKAVISZONY JELLEGE     határozatlan idejű

JELENKEZÉS HATÁRIDEJE:   2018. december 15-ig

Munkakör célja: A Magyar Vöröskereszt májusban nyíló Empathy Café & Bistro-jába barista munkatársat keres.

Munkába állás várható ideje: azonnal

Álláshirdetés azonosító: EMPATHY - Barista

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt

Feladatok

  • precíz, de gyors kávékészítés
  • a kávépálya és a közös területek tisztántartása
  • rendelésfelvétel, kasszázás, felszolgálás
  • a kávézó egyéb, nem kávés italainak elkészítése

Elvárások

  • a specialty kávé legyen a szenvedélyed
  • ezen a területen szerezett munkatapasztalat precíz, proaktív munkavégzés
  • legyél igazi csapatjátékos, de egyedül is találd fel magad
  •  angol nyelvtudás
  • az empatikus személyiség nálunk alapfeltétel
  • mindig legyen egy mosolyod vendégeink és partnereink számára
  • legyél elkötelezett csapatunk és kávézónk irányában

Előny

  • barista végzettség
  • az angol mellett más idegen nyelv ismerete
  • ha jól ismered a magyar minőségi borokat
  • rendezvény cateringben való jártasság

Amit kínálunk:

  • kiváló minőségű kávé
  • közvetlen kapcsolat a termelővel
  • professzionális munkakörnyezet a belváros szívében
  • kedvező bérezés, teljes bejelentéssel
  • szakmai támogatás
  • egy szuper, fiatalos csapat
  • úttörő gasztrotrendek kipróbálása
  • a vöröskeresztes szemlélet elsajátítása
  • számos partnereinknek és vendégeinknek szóló rendezvény, ahol te is jól érezheted magad

Mit tartalmazzon a jelentkezés?

  • részletes – 1 évnél nem régebbi önarcképes – szakmai önéletrajz
  • motivációs levél, netto fizetési igény megjelölésével
  • erkölcsi bizonyítvány (szerződéskötéskor fogjuk kérni)

  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előéletet
  • szellemi és fizikai cselekvőképesség

 Kérjük jelentkezéseden tűntesd fel a hirdetés azonosítóját.

  • kizárólag a jelentkezési határidőn belül, a „Jelentkezés feltételei, módja, határideje” bekezdésben leírtaknak maradéktalanul megfelelő pályázatok kerülnek elbírálásra
  • a kiválasztott pályázók egykörös személyes beszélgetésen vesznek majd részt
  • A pályázat eredményéről csak az interjúra behívott pályázókat tájékoztatjuk
  • A pályázat kiírója fenntartja a jogot, hogy kellő számú-, vagy a meghatározott feltételeknek mindenben megfelelő jelentkező hiányában a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, kérlek fényképes önéletrajzodat, motivációs leveledet, fizetési igény megjelöléssel a hr@voroskereszt.hu e-mail címre 2018. december 15-ig küldd el nekünk.