Állás
Állás
Belső kontroller
2019. május 15.

158

Jelentkezési határidő: 2019. június 14.

A Magyarországi Zsidó Szociális Segély Alapítvány belső kontroller munkatársat keres bővülő csapatába!

Magyarországi Zsidó Szociális Segély Alapítvány belső kontrollert keres

Feladatok:

  • az Alapítvány komplex belső ellenőrzési rendszerének kialakítása és működtetése,
  • az Alapítvány működési területeihez kapcsolódó kulcsindikátorok kidolgozásának támogatása együttműködve az egyes területek vezetőivel,
  • belső ellenőrzési kézikönyv elkészítése,
  • éves kockázatelemzés készítése,
  • éves ellenőrzési terv készítése,
  • az éves ellenőrzési terv alapján komplex-, téma- és célvizsgálatok elvégzése, ellenőrzési jelentések, beszámolók készítése az Alapítvány vezetése felé,
  • az Alapítvány működésének vizsgálata jogszabályoknak és a belső szabályzatoknak való megfelelés szempontjából, a működés gazdaságosságának, hatékonyságának és eredményességének vizsgálata,
  • a belső ellenőrzések megállapításaira, a javaslatokra tett vezetői intézkedések nyomon követése, nyilvántartása, a megvalósításról összefoglaló jelentések készítése az ügyvezetés felé,
  • az ellenőrzési tevékenységre vonatkozó belső szabályzatok kidolgozása, szükség szerint történő aktualizálása,
  • együttműködés az Alapítvány szervezeti egységeivel,
  • egyéb feladatok az általános igazgató utasítása alapján.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség: társadalomtudományi/közgazdasági végzettség, és minimum 3 éves belső ellenőrzési területen szerzett tapasztalat,
  • tapasztalat vezetői és integrált információs rendszerekkel,
  • szervezési ismeret és magas szintű koordinációs képesség,
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • rendszerlátó képesség,
  • magas szintű problémamegoldó képesség,
  • magas felhasználói szintű Microsoft Office ismeret.

Munkáltatóval kapcsolatos bővebb információ: www.mazs.hu

Kérjük magyar és angol  önéletrajzát és  magyar és angol motivációs levelét bérigénye megjelölésével 2019. június 14-ig az allas@mazs.hu e-mail címre, a tárgyban a pozíció megjelölésével megküldeni szíveskedjen.

Hír
Idén januártól támogatást vezet be a Nemzeti Együttműködési Alap a civil szervezeteknek. A pályázati rendszer keretében 200.000 forint állami támogatásra pályázhatnak.
Hír
Értesítjük a civil szervezeteket, hogy megjelentek a Miniszterelnökség által biztosított forrásból a Nemzeti Együttműködési Alap Kollégiumainak a 2019. évre vonatkozó „Civil s ...
Hír
Eddig kevesebb, mint 800 pályázat érkezett be a Nemzeti Együttműködési Alap egyszerűsített támogatásaira, ezért biztatunk minden olyan helyi vagy területi hatókörű egyesületet ...
Hír
Az elmúlt napokban ismételten több bejelentés érkezett az Országos Bírósági Hivatalba (OBH), miszerint a Civil Marketing Kft. nevében a civil szervezetek képviselőit telefonon ...
Hír
Elindult a Civil Díj 2019 közönségszavazása, hamarosan kiderül, kik az év legsikeresebb civil szervezetei. Te kiben hiszel?
Címkék