Állás
Állás
Belső kontroller
2019. május 15.

362

Jelentkezési határidő: 2019. június 14.

A Magyarországi Zsidó Szociális Segély Alapítvány belső kontroller munkatársat keres bővülő csapatába!

Magyarországi Zsidó Szociális Segély Alapítvány belső kontrollert keres

Feladatok:

  • az Alapítvány komplex belső ellenőrzési rendszerének kialakítása és működtetése,
  • az Alapítvány működési területeihez kapcsolódó kulcsindikátorok kidolgozásának támogatása együttműködve az egyes területek vezetőivel,
  • belső ellenőrzési kézikönyv elkészítése,
  • éves kockázatelemzés készítése,
  • éves ellenőrzési terv készítése,
  • az éves ellenőrzési terv alapján komplex-, téma- és célvizsgálatok elvégzése, ellenőrzési jelentések, beszámolók készítése az Alapítvány vezetése felé,
  • az Alapítvány működésének vizsgálata jogszabályoknak és a belső szabályzatoknak való megfelelés szempontjából, a működés gazdaságosságának, hatékonyságának és eredményességének vizsgálata,
  • a belső ellenőrzések megállapításaira, a javaslatokra tett vezetői intézkedések nyomon követése, nyilvántartása, a megvalósításról összefoglaló jelentések készítése az ügyvezetés felé,
  • az ellenőrzési tevékenységre vonatkozó belső szabályzatok kidolgozása, szükség szerint történő aktualizálása,
  • együttműködés az Alapítvány szervezeti egységeivel,
  • egyéb feladatok az általános igazgató utasítása alapján.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség: társadalomtudományi/közgazdasági végzettség, és minimum 3 éves belső ellenőrzési területen szerzett tapasztalat,
  • tapasztalat vezetői és integrált információs rendszerekkel,
  • szervezési ismeret és magas szintű koordinációs képesség,
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • rendszerlátó képesség,
  • magas szintű problémamegoldó képesség,
  • magas felhasználói szintű Microsoft Office ismeret.

Munkáltatóval kapcsolatos bővebb információ: www.mazs.hu

Kérjük magyar és angol  önéletrajzát és  magyar és angol motivációs levelét bérigénye megjelölésével 2019. június 14-ig az allas@mazs.hu e-mail címre, a tárgyban a pozíció megjelölésével megküldeni szíveskedjen.

Hír
A 17KOZ és a 19MKOZ Közlemény elérhető az Adóhivatal honlapján
Hír
Noha a rendszer már több mint 5 éve működik jelenlegi formájában, a CIC-ek eredményességéről, hatékonyságáról kevés a visszajelzés.
Hír
A pozitív élmények, adott esetben a nevetés, a jókedv elősegítik a gyógyulást, ebben ma már a legtöbb szakember egyetért. Az élményterápiás alkalmak ilyen pozitív hatást válta ...
Hír
Meglepetésre nem kettő, hanem négy hónappal tolják ki a korábban érvényben lévő határidőt a banki adategyeztetés elvégzésére, pedig a Bankszövetség is csak szeptember 30-ig ké ...
Hír
Az Alapítványi és Magániskolák Egyesülete közleményt írt azok után, hogy a 2020-as tanévtől megszüntetné a kormányzat a magántanulói státuszt. Helyette egyéni munkarendet veze ...
Címkék