Bérszámfejtő

2019. december 17.

Jelentkezési határidő: 2020. január 17.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Észak-Magyarországi Régióközpontja felvételt hirdet bérszámfejtő munkatárs munkakör betöltésére.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • bérszámfejtési és munkaügyi feladatok teljes körű ellátása

  • adatszolgáltatások, elszámolások készítése

  • munkaügyi központtal, hatóságokkal való kapcsolattartás

  • egyéb adminisztrációs és bérügyi teendők ellátása

Elvárások:

  • minimum 4 éves bérszámfejtői gyakorlat

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • pontos, igényes, felelősségteljes munkavégzés

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • szociális ágazat ismeret

  • mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • dinamikus csapat

  • biztos munkahely

  • kiszámítható munkavégzés

  • egyéb, béren kívüli támogatások

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő

  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Miskolc

Szakmai önéletrajz lehet a miskolc@maltai.hu e-mail címen 2020. január 17.-ig.

Címkék
állás, munkavállalás