A Magyar Máltai Szeretetszolgálat bérszámfejtő munkatársat keres

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Szeretetszolgálat Országos Központjának Bérszámfejtés területén dolgozó csapata keresi új TB ügyintéző,bérszámfejtő munkatárs tagját. Az új kollégát a terület egyik szenior munkatársa fogja támogatni a beilleszkedés során, akivel az új kolléga a továbbiakban szorosan együtt fog dolgozni.

Bérszámfejtő munkatárs

Feladatok:

  • Hóvégi számfejtéshez rögzítések: munkabér előleg, készenlét, ügyelet, túlmunka, pótlékok elszámolása.
  • Szabadság adatok rögzítése
  • Munkába járás elszámolás
  • Letiltások, gyermektartás rögzítése, ügyintézése
  • Hó végi számfejtés, hó közi munkabér számfejtése, utalásra átadás
  • Megbízási díjak elszámolása, biztosított bejelentéshez adatszolgáltatás
  • belső és külső adatszolgáltatásokban való részvétel, ellenőrzések támogatása
  • munkajogi, jogszabályi ismeretek folyamatos, naprakész szinten tartása és alkalmazása a feladatok végrehajtása során

Elvárások:

  • bérügyintéző szakképesítés
  • legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • naprakész munkajogi ismeretek
  • Microsoft Office készség szintű használata
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • önálló munkavégzés képessége
  • strukturált gondolkodás

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • szociális és egészségügyi munkaügyi szabályozás, besorolási rendszerek ismerete
  • közigazgatásban szerzett tapasztalat
  • Orgware program ismerete

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörnyezet
  • béren kívüli támogatások
  • dolgozói mobilflottához való csatlakozás
  • támogató, vidám csapat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület

Szakmai önéletrajz benyújtásával várjuk a pályázatokat a 01563@hr.maltai.hu e-mail címen.