Munkakör: családgondozó

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet

Munkavégzés helye: Csepel, Családok Átmeneti Otthona

Leírás:

Az új munkatárs feladatai:

  • családok ellátása, szociális és mentális gondozása
  • csoportfoglalkozások tartása
  • gyermekfoglalkozások tartása
  • szabadidős programok szervezése, lebonyolítása
  • adminisztráció vezetése
  • mentálhigiénés beszélgetések, foglalkozások tartása

Legfontosabb elvárások:

  • befejezett felsőfokú szociális alapvégzettség (diploma)
  • és/vagy: pszichológus, pszichopedagógus, vagy mentálhigiénés szakember,

gyermek- és ifjúságvédelmi tanácsadó oklevéllel rendelkező: óvodapedagógus, tanító, tanár, nevelőtanár, pedagógiai előadó, gyógypedagógus, védőnő, teológus, hittanár, hittantanár

  • önálló, pontos munkavégzés, proaktivitás
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, határozott fellépés
  • készség csapatmunkában történő részvételre
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • gyermekjóléti alapellátás, vagy gyermekvédelmi szakellátás területén szerzett gyakorlat
  • mentálhigiénés tapasztalat

Jelentkezés módja: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen a családgondozó munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel, valamint végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával.

Kontakt: Mészáros Andrea, személyügyi referens
Kontakt e-mail: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu
Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.

Munkába állás ideje: azonnal