CivilTech
Állás
Állás
Családtámogató
2018. június 26.

1133

Jelentkezési határidő: 2018. július 15.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet CSALÁDTÁMOGATÓ munkakör betöltésére.

Kiemelt projektünkbe spanyol anyanyelvű családok magyarországi integrációjának segítésére keresünk szociális munkás végzettségű szakembereket.

Feladatok:

  • a hatósági ügyintézés támogatása,
  • a mindennapi élettel kapcsolatban felmerülő problémák megoldásában történő közreműködés,
  • a gyermekek iskoláztatásával,
  • a munkavállalással és a
  • magyar nyelv elsajátításával kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások:

  • spanyol nyelvtudás, ennek hiányában kommunikációs képesség angol nyelven,
  • szociális vagy pedagógiai szakterületen szerzett tapasztalat,
  • MS Office programcsomag ismerete,
  • megbízhatóság, jó kommunikáció
  • önálló munkavégzés

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • szociális szakképzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés
  • béren kívüli juttatások
  • szupervízió

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes vagy részmunkaidő
  • határozott idejű (az állás betöltésétől 2019.07.31-ig)

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • szakmai önéletrajzot
  • Az alábbi szöveg feltüntetését: „Az MMSz honlapján (maltai.hu) megtalálható Adatkezelési Szabályzat ismeretében hozzájárulok ahhoz, hogy a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület az önéletrajzomban megadott személyes adataimat jelen hozzájárulásom visszavonásáig kezelje.”

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését a lengyel.melinda@maltai.hu e-mail címen a munkakör megjelölésével 2018.07.15-ig.

Hír
Magyarországon valamivel több, mint tizenegyezren vállalnak rendszeresen önkéntes munkát. Szakemberek szerint nagyon nehéz ma az önkéntesek lelkesedését fenntartani, de tény, ...
Hír
Új, harminc férőhelyes egészségügyi centrum nyílt hajléktalanoknak Szegeden, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat intézményét kedden adták át. Fülöp Attila szociális ügyekért és ...
Hír
Kötelezettségszegési eljárást indíthat Magyarország ellen az Európai Bizottság a menekülteket segítő szervezetek ellen kitalált, úgynevezett „Stop Soros” törvény és a hozzá ka ...
Címkék