A munkavégzés helye: 1055 Budapest, Falk Miksa utca 30.

A foglalkoztatás jellege: határozott idejű munkaviszony, napi 8 óra

A pozíció betöltése: 2019. január 1.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • adatrögzítés
  • számlázás
  • postai küldemények feladása és átvétele
  • jogosítási engedélyek intézése
  • tájékoztatás telefonban, e-mailben
  • kapcsolattartás külföldi társszervezetekkel
  • kapcsolattartás a művészekkel

Legfontosabb elvárások:

  • pontos, precíz munkavégzés
  • magas szintű koncentrációs képesség
  • készség csapatmunkában való részvételre, ugyanakkor képesség az önálló feladatvégzésre
  • gyakorlatias szemlélet
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel, Internet, Outlook)
  • folyékony angol nyelvtudás szóban, írásban

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • érdeklődés a közös jogkezelés iránt

A jelentkezés módja és határideje:

A fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a hungart@hungart.org e-mail címre várjuk 2018.12.07-ig