Csatlakozz Te is Magyarország dinamikusan fejlődő fiatal tehetségekkel foglalkozó szervezetéhez

Feladataid:

  • telefonok intézése, üzenetek továbbítása,
  • irodai rend fenntartása, rendezvények szervezése, adminisztrációs feladatok ellátása,
  • pályázatok írása, elszámolása magyarul és angolul,
  • több napos külföldi utazásokon való részvétel,
  • vezető munkájának a támogatása, folyamatos elérhetőség,
  • rendezvények szervezése,
  • részvétel nemzetközi projektekben,
  • önálló projektek vitele,
  • fordítások,
  • kommunikáció és PR feladatok

Elvárásaink:

  • meglévő diploma
  • esetenkénti hétvégi munkavégzés
  • Erasmus+ programban való részvétel, illetve Erasmus+ pályázat írása, koordinálása
  • folyamatos elérhetőség
  • magabiztos angol nyelvtudás (beszéd és íráskészség)
  • PC, Windows ismeretek (Excel kezelés)
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • meglévő B kategóriás jogosítvány, releváns vezetési tapasztalattal

Amit neked kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • utazási lehetőségek, melyek érintik a hétvégéket is
  • laptop, mobiltelefon

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafetéria, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Kérünk, hogy a fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzodat, a havi bruttó bérigényt tartalmazó rövid motivációs levél (melyben írd le miért szeretnél nálunk dolgozni és írj a gk vezetési tapasztalatodról is) kíséretében küld el számunkra a palyazat@kmta.hu címre.