A Magyar Cserkészszövetség munkatársat keres „ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS ÜGYFÉLMENEDZSER” munkakörben.

Mindened a kapcsolatteremtés? Ismered a rendezvényszervezés minden fortélyát? Vannak saját rendezvény ötleteid és azokat meg is tudod szerettetni másokkal? Szereted a kihívásokat és az új dolgokat? Akkor rád van szükségünk!

MIK LENNÉNEK A RÁD VÁRÓ FELADATOK?

  • Termékpalettáink és szolgáltatásaink értékesítése
  • Rendezvényszervezési és rendezvényhelyszín értékesítési feladatok
  • Új termékek és szolgáltatások kialakítása, piaci felfuttatása és megismertetése a célközönséggel
  • Marketing kampányok kidolgozásában való közreműködés, illetve ezen kampányok támogatása
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Hosszan tartó üzleti kapcsolatok kialakítása és gondozása
  • CRM rendszer kialakítása és működtetése
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása

EHHEZ MILYEN EMBERT KERESÜNK?

  • Legalább 3 éves, rendezvényszervezői területen szerzett, értékesítési tapasztalattal rendelkezik
  • Aki jó kommunikációs képességgel és tárgyalási képességgel rendelkezik
  • Aki proaktív és kreatív megoldásokkal áll elő
  • Aki tud önállóan és csapatban is dolgozni

MI JELENT MÉG ELŐNYT?

  • Ha életed során aktívan cserkészkedtél
  • Van releváns kapcsolatrendszered
  • Felsőfokú végzettséged van
  • Ha magas a terhelhetőséged és munkabírásod
  • Ha elhivatott vagy egy új üzletág kiépítésére
  • Ha B kategóriás jogosítvánnyal és saját gépjárművel rendelkezel
  • Ha jól ismered az angol nyelvet szóban és írásban

MIT ADUNK EZÉRT?

  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávon tervezhető jövő
  • Első időszakban fix juttatás, majd alapbér + jutalékos fizetés

Érdekel a munka? Jelentkezz most! Küldd el önéletrajzodat, motivációs leveledet egy referencialistával együtt  a hr@mcssz.hu e-mail címre 2019. június 25-ig!