A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Gondviselés Háza – Fogyatékos Emberek Otthonában 2018 óta azon dolgozunk, hogy a támogatott lakhatást igénybe vevő fogyatékossággal élő személyek szükségleteit és emberi méltóságát szem előtt tartó komplex szolgáltatást alakítsunk ki. Az első 12 lakónk már egy felújított és akadálymentesített családi házba költözött 2020 nyarán, ahol felkészült munkatársaink támogatásával ismerkedhetnek az újfajta színvonalas szolgáltatási formával.

Ellátotti körünk elsősorban halmozottan sérült emberek, de elkötelezetten dolgozunk azért, hogy ők is megkaphassák jogaiknak megfelelően az egyéni szükségleteikre alapozott támogatást. Professzionális szakmai módszerekkel és eszközökkel dolgozunk, ehhez a szakmai munkához keresünk…

Támogatott Lakhatási szolgáltatásunk bővülő csapatába új kollégákat
Esetfelelős
munkakörbe.

Mi lesz a feladatod?

  • szolgáltatási terv elkészítése a támogatott lakhatásban élő fogyatékos személy bevonásával
  • a tervben megfogalmazott célok elérésének segítése, problémaelemzés, problémakezelés
  • egyéni esetkezelés
  • információszolgáltatás, készségfejlesztés, tanácsadás, a lakók döntéseinek támogatása
  • a segítői munkát végző csoport munkájának koordinálása

Téged keresünk, ha…

  • főiskola vagy egyetemi diplomád van
  • elkötelezett vagy a fogyatékossággal élő személyek támogatása iránt
  • innovatívnak és proaktívnak tartod magad, aktív résztvevője szeretsz lenni a szolgáltatás fejlesztéseknek
  • vezetői készséged már bizonyítottad korábban
  • önálló, megbízható és felelősségteljes szakember vagy
  • magabiztosan kezeled az irodai alkalmazásokat

Előnyt jelent, ha:

  • szociális területen végezted felsőfokú tanulmányaidat
  • ismered a nonprofit szférát
  • korábban szereztél már tapasztalatot szociális intézményben

Amit kínálunk:

  • egyedülálló lehetőséget a szakmai fejlődésre, alapos felkészítést és képzéseket nyújtunk a sikeres pályázóknak
  • olyan munkát, ahol – az elérhető legmagasabb szintű – önálló életvitel kialakításának és fenntartásának segítése a cél a szociális ellátórendszeren belül
  • kellemes környezetben, jó munkakörülmények között dolgozhatsz

További információk a jelentkezéshez:

  • a jogviszonyod határozatlan idejű lesz és teljes munkaidőben számítunk majd rád
  • a munkavégzés helye előzetes egyeztetés alapján Veresegyház, Őrbottyán, Erdőkertes, Göd

A pályázatod tartalmazza a következőket:

  • szakmai önéletrajzot
  • motivációs levelet, amelyben azt is megírod, hogy a felsorolt munkavégzési helyek közül melyiket preferálnád

 Ha a felsoroltak egybevágnak a te elképzeléseiddel, és szereted a szakmai kihívásokat, a csapatmunkát, szeretnél egy jó kollektíva tagjává válni, akkor küldd el az alábbi címre jelentkezésedet: esetfelelos@hr.maltai.hu