A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Befogadás Háza Páty Szociális Alapszolgáltatásokat Nyújtó Integrált Intézmény felvételt hirdet ÉTELSZÁLLÍTÓ munkakör betöltésére

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Befogadás Háza Páty Szociális Alapszolgáltatásokat Nyújtó Integrált Intézmény

(Páty, Csilla Von Boeselager u. 3.)

felvételt hirdet

ÉTELSZÁLLÍTÓ

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Ételszállítás Páty és Perbál területén kb. 80-90 ellátott lakóhelyére

  • A gépjármű karbantartásnál, tisztántartásával kapcsolatos feladatok elvégzése

  • Szállítással kapcsolatos papír alapú és elektronikus adminisztráció vezetése

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány

  • Jó alkalmazkodóképesség, rugalmasság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Budapest és térségének alapos ismerete

Amit kínálunk:

  • Bruttó 105 300 Ft /hó alapbér

  • Bruttó 12 000 Ft munkahelyi pótlék

  • Ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)

  • Cafeteria (próbaidő leteltét követően 2500 Ft készpénz és 2500 Ft Szép kártyára utalás havonta)

  • Támogató munkakörnyezet

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Munka Törvénykönyve hatálya alá eső részmunkaidős (4óra), határozatlan idejű jogviszony

  • A munkavégzés délelőtt 10 óra és délután 14 óra között történik

Munkavégzés helye:

Páty, Perbál

Szakmai önéletrajz benyújtásával a 01594@hr.maltai.hu e-mail címen. A munkakör a jelentkezések elbírását követően azonnal betölthető.