Munkakör: felnőttképzési koordinátor
Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet
Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Arany János utca 31

Leírás:

Az új munkatárs feladatai:

  • a felnőttképzésre vonatkozó jogszabályokkal kapcsolatos feladatok elvégzése, valamint az azokkal kapcsolatos oktatásszervezési feladatok elvégzésének irányítása,
  • oktatásszervezők munkájának szervezése, irányítása, koordinálása, ellenőrzése,
  • képzési anyagok kidolgozása, összeállítása, éves képzési tervek készítése
  • képzési anyagok megvalósításának ellenőrzése, óralátogatások, az óralátogatások tapasztalatainak összegzése, az oktatók éves minősítésében való részvétel, koordinálás,
  • a felnőttképzési törvény alapján előírt adminisztratív és dokumentációs feladatok elvégzésének koordinálása, ellenőrzése,
  • a felnőttképzési tevékenység folytatásához szükséges intézményi háttér fenntartása, engedélyek érvényességének nyomon követése,
  • engedélyezett és nem engedélyezett képzésekhez kapcsolódó adatok elektronikus feltöltése, nyomonkövetése (FIR,/FINY, OSAP)

Legfontosabb elvárások:

  • andragógiai egyetemi vagy főiskolai végzettség vagy
  • pedagógiai egyetemi vagy főiskolai végzettség és három év felnőttképzési szakmai gyakorlat
  • pedagógiai egyetemi vagy főiskolai végzettség és a felsőoktatási képzés során felnőttképzési ismeretekből a képzési és kimeneti követelményekben előírt legalább öt kreditpont
  • vezetői készség, legalább egy év vezetői tapasztalat,
  • jó szervezőkészség,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • készség csapatmunkában történő részvételre,
  • számítástechnikai ismeretek (MS Word, MS Excel, MS Power Point, internet-használat).

Előny:

  • német és/vagy angol nyelvismeret.

Jelentkezés módja: az allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen, részletes szakmai

önéletrajzzal, valamint fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel.

Kontakt: Mészáros Andrea
Kontakt e-mail: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu
Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.

Munkába állás ideje: 2017. február