A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • A vezető napi munkájának támogatása; napi feladatainak kezelése és nyomonkövetése, naptárának kezelése.
  • Találkozók, konferenciák és utazások tervezése és ütemezése.
  • Telefonos és emailben történő megkeresések kezelése, kapcsolattartás a társosztályokkal és külsős partnerekkel.
  • Szakmai anyagok, prezentációk és beszámolók előkészítése.
  • Általános asszisztensi és adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • 2 éves vezetői asszisztensi tapasztalat
  • Kiváló szervezőkészség
  • Párhuzamosan futó projektek/feladatok kézbentartása
  • Kiemelkedő írásbeli és szóbeli kommunikáció
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Önálló, talpraesett, gyors és proaktív munkavégzés
  • Jó stressztűrőképesség, rugalmasság
  • Microsoft Word és Excel professzionális használata

Amit kínálunk:

  • egyéb, béren kívüli támogatások
  • családbarát munkahely
  • kellemes munkakörnyezet
  • támogató csapat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Szakmai önéletrajz és bruttó fizetési igény megjelölésével lehet az asszisztens_n@hr.maltai.hu e-mail címen.