A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • Jelenlegi üzleti folyamatok felmérése és dokumentálása
  • Folyamatmodellezés és folyamatoptimalizálás, jövőbeni működés definiálása és dokumentálása, sablonok, eljárásrendek készítése
  • Belső folyamatok dokumentációjának karbantartása
  • Folyamatok bevezetésének támogatása (oktatóanyagok, oktatások a szervezet tagjai számára, kezdeti időszakban a szervezet tagjainak a támogatása a folyamat szerinti működésben)
  • Folyamat és dokumentációs struktúra kialakításában való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat folyamatszervezői munkakörben
  • Folyamat- és rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, komplex folyamatok és rendszerek átlátása
  • Proaktív, nyitott személyiség, nagyfokú önállóság
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • MSZ EN ISO 9001:2015 szabvány ismerete
  • Belső auditori képesítés
  • Vállalatirányítási folyamatok terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Támogató, kreativitásra és új ötletekre nyitott csapat
  • Sokszínű projektek
  • Tanulási lehetőség
  • Társadalmi felzárkóztatás támogatása

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest

Szakmai önéletrajz és bruttó fizetési igény megjelölésével lehet a folyamatszervezo@hr.maltai.hu e-mail címen.