Gazdasági és HR vezető

2019. december 11.

Jelentkezési határidő: 2020. január 31.

A Korai Fejlesztő Központot Támogató Alapítvány Gazdasági és HR vezetőt keres

A Budapesti Korai Fejlesztő Központ (www.koraifejleszto.hu ) 0-3(4) éves korú, eltérő fejlődésű csecsemők, fogyatékos kisgyermekek és családjaik komplex diagnosztikus és terápiás ellátásával foglalkozó alapítványi fenntartású köznevelési intézmény, mely egészségügyi tevékenységei okán NEAK szerződéssel is rendelkezik. Azonnali belépéssel teljes állású Gazdasági-HR vezetői munkakörbe munkatársat keresünk, aki lelkes, empatikus tagja lesz a színes, odaadó szakmai közösségünknek.

Feladatok:

  • közreműködés az alapítvány stratégiai tervezésében és operatív irányításában

  • az Alapítvány stratégiai partnereivel (minisztériumok, önkormányzatok, kiemelt adományozók, stb.) kötött, annak fenntartását biztosító szerződésekben foglalt kötelezettségek biztosítása, támogatásigénylés és elszámolás, az ellenőrzések lebonyolítása, valamint kapcsolattartás

  • az éves költségvetés, és 3 éves pénzügyi terv elkészítése, a likviditás menedzselése

  • az Alapítvány pénzügyeinek irányítása (bankszámlák, pénztár),

  • vezetői szintű közreműködés a HR és munkaügyi feladatokban; az adminisztratív teendők irányítása és lebonyolítása,

  • kapcsolattartás a könyvelést és bérszámfejtést végző külső partnerrel

  • a vezető munkatársakkal való együttműködés

  • adminisztratív munkatársak irányítása

  • az Alapítvány beszámolójának (közhasznúsági jelentésének), elkészítése és elkészíttetése

  • átutalások

  • közreműködés a pályázatok, adományok pénzügyi elszámolásában

Elvárások:

  • gazdasági végzettség

  • magas szintű számítógépes ismeretek (Office és más programok)

  • empátia

  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • köznevelési intézményben és/vagy civil szervezetnél szerzett vezető gyakorlat

  • kreativitás, humor

Jelentkezés önéletrajzzal és motivációs levéllel a titkarsag@koraifejleszto.hu e-mailcímen.

Címkék
állás, munkavállalás