A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Kisbéri Támogató Szolgálata felvételt hirdet GÉPJÁRMŰVEZETŐ munkakör betöltésére

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

               Kisbéri Támogató Szolgálata

felvételt hirdet

GÉPJÁRMŰVEZETŐ

munkakör betöltésére.

Intézményünk gépjárművezetőt keres megbízható, biztonságosan vezető munkavállaló személyében, aki a fogyatékkal élőket elfogadja, irántuk tiszteletet tanúsít és türelemmel fordul feléjük, segítőkész. Önálló munkavégzésre képes, munkájára igényes, adminisztráció végzésében jártas (menetlevél, szállítási adatlap kitöltése).

Feladatok:

  • a fogyatékkal élő ügyfeleink szállítása,
  • a személyszállítás adminisztrálása,
  • szállítóautó állapotának gondos megőrzése, szervízeltetése.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • büntetlen előélet
  • empatikus hozzáállás, megbízható, felelősségteljes, dinamikus személyiség, rugalmasság, önállóság és csapatban való munkavégzés.

Előny:

  • Személyszállításban szerzett gyakorlat, vezetési gyakorlat
  • Fogyatékkal élő személyek ellátásában, segítésében szerzett tapasztalat
  • Támogató szolgálatban szerzett gyakorlat
  • Támogató szolgálatnál szükséges személyszállítói tanúsítvány megléte

Amit kínálunk:

  • Közalkalmazotti bértábla szerinti alapbér, szociális ágazati pótlék besorolás szerint,
  • Béren kívüli juttatás: Szép kártya
  • Támogató csapat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Határozatlan idejű
  • Teljes munkaidő (heti 40 óra)

Munkavégzés kezdete:

  • A munkakör legkorábban 2020. október 5. napjától tölthető be.

 A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • szakmai önéletrajzot, mely tartalmazza az alap adatokon túl az iskolai végzettségeket és a korábbi munkahelyeket,
  • végzettségeket igazoló dokumentumok másolatát.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését 01588@hr.maltai.hu e-mail címen.

Az állással kapcsolatban érdeklődni lehet hétköznap 8.00-16.00 a 30/972-50-37-es számon.