A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet GÉPKOCSIVEZETŐ munkakör betöltésére

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet

GÉPKOCSIVEZETŐ

munkakör betöltésére

Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Pátyi Konyha

Páty, Csilla Von Boeselager u. 3.

Feladatok:

  • Ételszállítás intézményekbe
  • A gépjármű karbantartásnál, tisztántartásával kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Szállítással kapcsolatos papír alapú és elektronikus adminisztráció vezetése

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • jó alkalmazkodóképesség, rugalmasság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Budapest és térségének alapos ismerete

Amit kínálunk:

  • Bruttó 161 000 Ft /hó alapbér
  • Ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)
  • Cafeteria (próbaidő leteltét követően 2500 Ft készpénz és 2500 Ft Szép kártyára utalás havonta)
  • Támogató munkakörnyezet

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Munka Törvénykönyve hatálya alá eső főállású, határozatlan idejű jogviszony
  • 4 órás munkaidő
  • váltott műszakokban napi 8 órás munkavégzés havi 10-11 munkanappal

Munkavégzés helye:

Páty

Szakmai önéletrajz benyújtásával a 01564@hr.maltai.hu e-mail címen. A munkakör a jelentkezések elbírását követően azonnal betölthető.