A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Gondviselés Háza – Fogyatékos Emberek Otthonában elkötelezetten dolgozunk azért, hogy halmozottan sérült lakóinkat támogassuk. Az első 12 lakónk már egy felújított és akadálymentesített családi házba költözött 2020 nyarán, ahol felkészült munkatársaink támogatásával ismerkedhetnek az újfajta színvonalas szolgáltatási formával.

Mi lesz a feladatod?

  • A lakók támogatása (ápolása, gondozása) egyéni szükségleteiknek megfelelően
  • Személyes és szociális területen segítség nyújtás a lakóknak
  • A lakók hozzásegítése a lehető legteljesebb önálló élethez
  • Az ellátással kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Szociális gondozó – ápoló végzettség, 1/2000. (I. 7.) SzCsM rendelet meghatározása szerint
  • Elhivatottság a fogyatékos személyek támogatása iránt
  • Szociális érzékenység
  • Nyitottság szakmai képzéseken való részvételre

A pályázat elbírálásánál plusz előnyt jelent:

  • Szociális szférában szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat fogyatékos, halmozottan sérült személyek támogatásában
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Alapos felkészítést és képzéseket nyújtunk új kollégáinknak
  • Kellemes környezetben, jó munkakörülmények között dolgozhatsz
  • Béren kívüli juttatást és utazási támogatást biztosítunk

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Határozatlan idejű jogviszony
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Előzetes egyeztetés alapján Veresegyház, Őrbottyán, Erdőkertes, Göd

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • Szakmai önéletrajzot
  • Motivációs levelet, amely tartalmazza, hogy a felsorolt munkavégzési helyek közül melyiket választanád

Várjuk azon érdeklődők jelentkezését, akik szeretnének a Támogatott lakhatás szolgáltatásainkban gondozói munkakörben dolgozni az alábbi emailcímen gondozoapoloTL@hr.maltai.hu