A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • Idősek otthonában (20 férőhely, csak idős hölgyek) az ellátottak gondozási, ápolási feladatainak ellátása folyamatos munkarendben, 12 órás műszakokkal.

Elvárások:

  • Szociális gondozó-ápoló
  • Szociális szakgondozó
  • Ápoló vagy
  • Szakápoló végzettség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Bentlakásos szociális otthonbon szerzett gondozói vagy ápolói, 1 éven túl munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 219 000 Ft /hó alapbér
  • Ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)
  • Munkahelyi pótlék (bruttó 14 600 Ft)
  • Műszakpótlék
  • Cafeteria (próbaidő leteltét követően 5000 Ft készpénz és 5000 Ft Szép kártyára utalás havonta, gyerekeseknek iskolakezdési támogatás)
  • Munkaruházati támogatás és a munkaruházat mosása helyben
  • Budapesti lakcímmel rendelkezők számára Budapest-bérlet
  • Budapesten kívülről ingázók részére Budapest-bérlet és a helyközi utazás költségeinek 86%-os támogatása
  • Családias hangulat, baráti kollektíva

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű
  • Folyamatos, megszakítás nélküli munkakör

Munkavégzés helye:

  • Magyar Máltai Szeretetszolgálat Gondviselés Háza – Öregek Szeretetotthona (1182 Budapest, Marosvásárhely u. 27.)

Jelentkezni szakmai önéletrajz megküldésével lehet a gondozo_18@hr.maltai.hu e-mail címen.