Gondozó

2020. június 09.

Jelentkezési határidő: 2020. július 06.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület „Fogadó”Támogató Szolgálat és Szenvedélybeteg Segítő Központ Támogató Szolgálata Gondozó munkatársat keres fogyatékkal élő személyek segítéséhez

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület gondozó munkatársat keres fogyatékkal élő személyek segítéséhez

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Fogadó”Támogató Szolgálat és Szenvedélybeteg Segítő Központ (2100 Gödöllő,

Palotakert u. 2/A. )

Támogató Szolgálata

Gondozó munkatársat

keres fogyatékkal élő személyek segítéséhez

Feladatok:

  • Fogyatékkal élő ügyfeleink életvitelének támogatása otthonukban, közszolgáltatások igénybevételének és pl. egészségügyi-, szociális-, oktatási-, közigazgatási célú közintézményekbe való eljutásuknak segítése, alkalmanként kísérése.

Elvárások:

  • A személyes gondoskodást nyújtó szociális intézmények szakmai feladatairól és működésük feltételeiről szóló 1/2000 (I.7.) SzCsM rendelet 3. sz. melléklet gondozó munkaköréhez tartozó végzettségek egyikével való rendelkezés

  • Büntetlen előélet (30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány), cselekvőképesség

  • Támogató szolgálatnál, vagy fogyatékossággal élő személyek kapcsán szerzett tapasztalt

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Általános ápoló, egészségügyi asszisztens, szociális gondozó, szociális segítő, gyógypedagógiai asszisztens végzettség, vagy e végzettségek megszerzésére irányuló képzésben való részvétel

  • Támogató szolgálatnál, vagy fogyatékos személyek ellátása kapcsán szerzett tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

  • Gödöllő és térségének ismerete

Amit kínálunk:

  • Bruttó 210 600 Ft /hó alapbér

  • Ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)

  • Bruttó 24 000 Ft/hó munkahelyi pótlék

  • Cafeteria (próbaidő leteltét követően 5000 Ft készpénz és 5000 Ft Szép kártyára utalás havonta)

  • Támogató munkakörnyezet

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Munka Törvénykönyve hatálya alá eső főállású, határozatlan idejű jogviszony

  • Teljes munkaidő

  • Normál munkarend

Munkavégzés helye:

Gödöllő és környéke.

Szakmai önéletrajz benyújtásával a 01538@hr.maltai.hu e-mail címen. A munkakör a jelentkezések elbírását követően azonnal betölthető.

Címkék
állás, munkavállalás