A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Befogadás Háza Páty Szociális Alapszolgáltatásokat Nyújtó Integrált Intézmény felvételt hirdet házi segítségnyújtás-szociális étkeztetés szolgáltatásokban GONDOZÓ/ÁPOLÓ-ÉTELKISZÁLLÍTÓ MUNKATÁRS munkakör betöltésére.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Befogadás Háza Páty Szociális Alapszolgáltatásokat Nyújtó Integrált Intézmény

felvételt hirdet házi segítségnyújtás-szociális étkeztetés szolgáltatásokban

GONDOZÓ/ÁPOLÓ-ÉTELKISZÁLLÍTÓ MUNKATÁRS

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • A házi segítségnyújtásban biztosítjuk az alapvető gondozási, ápolási feladatokat olyan segítő együttműködés formájában, melynek célja a gondozott önállóságának megtartása, életkorától, élethelyzetétől és egészségi állapotától függően.

  • A szociális étkeztetésben az intézmény gépjárművével délelőtt 10 óra és délután 14 óra között szükséges Páty és Perbál településeken kb. 80-90 ellátott lakóhelyére ebédet szállítani.

Elvárások:

  • Büntetlen előélet (30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány), cselekvőképesség

  • B kategóriás jogosítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Szociális gondozó és ápoló, szociális asszisztens vagy általános ápoló végzettség

  • Szociális ellátásban szerzett gyakorlat

  • Saját gépkocsi (munkáltatói költségtérítéssel)

Amit kínálunk:

  • Bruttó 210.600 Ft /hó alapbér,

  • Ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)

  • Bruttó 24 000 Ft/hó munkahelyi pótlék

  • Cafeteria (próbaidő leteltét követően 5.000 Ft készpénz és 5.000 Ft Szép kártyára utalás havonta)

  • Támogató munkakörnyezet

  • Utazási költségtérítés

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő

  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Páty (házi segítségnyújtás, szociális étkeztetés) Perbál (szociális étkeztetés 2020. december 31-ig)

Szakmai önéletrajz (amely tartalmazza az alapadatokon túl az iskolai végzettségeket és a korábbi munkahelyeket) és a végzettségeket igazoló dokumentumok másolatának benyújtásával a következő e-mail címre: 01595@hr.maltai.hu