A Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet munkatársat keres gondozó, szakgondozó munkakörbe

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet

Munkavégzés helye: Budapest (XXI. kerület) Családok Átmeneti Otthonában

Munkakör: gondozó, szakgondozó (teljes munkaidő 8 óra / nap)

Munkaviszony típusa: határozatlan idejű, 3 hónap próbaidővel

Leírás:

Az új munkatárs feladatai:

  • szakgondozói feladatok ellátása
  • szociális ügyintézés
  • szakmai teameken való részvétel

Legfontosabb elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség [bölcsődei szakgondozó (OKJ), csecsemő- és kisgyermekgondozó (OKJ), csecsemő- és kisgyermeknevelő-gondozó (OKJ),
    csecsemő- és gyermeknevelő-gondozó (OKJ), kisgyermekgondozó, -nevelő (OKJ),
    csecsemő- és gyermekápoló (OKJ), gyermek- és ifjúsági felügyelő I. (OKJ),
    gyógypedagógiai asszisztens (OKJ) vagy mentálhigiénés asszisztens (OKJ)])

  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, határozott fellépés

  • készség csapatmunkában történő részvételre

  • felhasználói számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • gyermekjóléti alapellátásban szerzett tapasztalat

Referencia szám: MVK-21/2/2020

Jelentkezés módja: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen, referencia szám, gondozó, szakgondozó munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, valamint motivációs levéllel.

Kontakt: Halászvári Anita, személyügyi referens
Kontakt e-mail: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu
Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.

Munkába állás várható ideje: azonnal