Feladatok:

  • Toborzás, dolgozók felvételének lebonyolítása, munkaügyi be- és kiléptetések teljes folyamata
  • Betanítási folyamat nyomon követése
  • Szerződések kezelése, dolgozók anyagainak rendszerezése
  • Napi, illetve havi munkaügyi feladatok ellátása, munkaügyi adatok naprakészen tartása a rendszerekben
  • Munkaidő nyilvántartásával kapcsolatos feladatok ellátása, jelenlétek, szabadságok, hiányzások adminisztrációja, egyeztetése
  • HR nyilvántartások és adatbázisok vezetése, levelezések lebonyolítása, adminisztráció
  • Munkaügyi jelentések, kimutatások, döntéselőkészítő kimutatások készítése a vezetés felé
  • Munkaügyi folyamatok fejlesztése
  • Képzések, vállalati események szervezésében aktív részvétel
  • Egyéb adminisztratív teendők ellátása

Elvárások:

  • Befejezett felsőfokú HR tanulmányok és legalább 3 év HR területen szerzett szakmai tapasztalat, vagy
  • középfokú iskolai végzettség és legalább 5 év HR területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Munkajogi jogszabályok naprakész ismerete
  • Megbízhatóság, lendületes, proaktív hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs és rendszerező készség
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Heti 40 órás munkaviszony 2021. május 31-ig
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Azonnali munkakezdés

  1. szeptember 30-ig, a hr@mcssz.hucímre küldött fényképes önéletrajzzal. A tárgyban megjelölve: jelentkezés HR munkatárs munkakörre.