A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • Üzleti igények felmérése és dokumentálása, a szoftveres megoldás rendszerbe illesztése, funkcionális specifikáció készítése
  • Fejlesztési igények priorizálása, kapcsolattartás a fejlesztést végző beszállítókkal, fejlesztőcsapat támogatása
  • Elkészült megoldások tesztelése, átvétele beszállítóktól
  • Felhasználói dokumentáció készítése, felhasználók oktatása és támogatása bevezetési időszakban
  • Kisebb fejlesztési projektek vezetése (szerződéskezelés, ütemterv, szervezeten belüli feladatok koordinálása, kapcsolattartás beszállítókkal)

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 3-5 év tapasztalat üzleti elemzői munkakörben
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség
  • Proaktív hozzáállás, önálló munkavégzésre való képesség
  • Felhasználó orientált szemlélet

Előnyt jelent:

  • Vállatirányítási területen vagy vállalti pénzügyi folyamatok támogatása terén szerzett tapasztalat
  • MS Office 365 Sharepoint és automatizációs eszközök ismerete
  • CRM rendszerekkel szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Támogató, kreativitásra és új ötletekre nyitott csapat
  • Sokszínű projektek
  • Tanulási lehetőség
  • Társadalmi felzárkóztatás támogatása

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest

Szakmai önéletrajz és a nettó fizetési igény megjelölésével lehet a uzleti_elemzo@hr.maltai.hu e-mail címen.