A Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet Ifjúsági szervező munkatársat keres

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet

Munkakör: ifjúsági szervező (4 óra/nap)

Munkavégzés helye: Budapest

Leírás:

Az új munkatárs feladatai:

  • segíti a szociális programok előkészítését, lebonyolítását

  • a lakosság egészségfejlesztésével kapcsolatos programokon, együttműködik a szakmai szervezetekkel a programok szervezésében, lebonyolításában

  • segíti a területi véradószervező munkatársak munkáját és a véradásokat

  • fejleszti az Ifjúsági Vöröskereszt kapcsolatrendszerét

  • segíti a létrejött ifjúsági klubok működését

  • kiemelt figyelmet fordít a működő iskolai vöröskeresztes programok megvalósítására

  • valamennyi alaptevékenységi feladat támogatására forrásbővítő tevékenységet végez

  • az ifjúsági iroda forrásbővítése érdekében pályázatfigyelést, pályázatírást, valamint a támogatók felkutatását végzi

  • szervezi, irányítja, és felügyeli az ifjúsági csoporthoz tartozó önkéntesek munkáját,

  • a budapesti ifjúsági önkéntesek képzésének szervezése, lebonyolítása, számonkérése

  • előadások, bemutatók, foglalkozások szervezése

Legfontosabb elvárások:

  • legalább középfokú végzettség

  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

  • készség csapatmunkában történő részvételre

  • számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • civil szférában szerzett tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

  • német és/vagy angol nyelvismeret

  • folyamatban lévő szakirányú tanulmányok (egészségügyi, szociális, pedagógiai területen)

Referencia szám: MVK-1/2021

Jelentkezés módja: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen, referencia szám, ifjúsági szervező megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, valamint fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel.

Jelentkezés határideje: 2021. február 4. csütörtök

Kontakt: Fisch Tímea, személyügyi referens

Kontakt e-mail: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu

Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.

Munkába állás ideje: 2021. február vége