Pozíció:

Irodavezető - Európai uniós kapcsolatok iroda

Elvárásaink:

  • befejezett mester diploma, szakirányú végzettség
  • PhD képzésben való részvétel előnyt jelent
  • minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • vezetői tapasztalat előnyt jelent
  • magabiztos angol nyelvtudás (C1/C2) és német vagy francia nyelv felsőfokú ismerete
  • nemzetközi kapcsolatok ismerete, különös tekintettel az Európai Unió működésére, főbb kihívásaira és kapcsolataira Magyarországgal
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • önálló, pontos munkavégzés
  • kitűnő csapatjátékos
  • jó problémamegoldó, tárgyalási és íráskészség

Munkaköri leírás:

Azok jelentkezését várjuk, akik érdeklődnek a nemzetközi politikai viszonyok iránt, különös tekintettel az Európai Unió működésére és kihívásaira. Az irodavezető feladata az irodához tartozó referensek és gyakornokok irányítása, a szakmai munka összefogása és ellenőrzése. A vezetői feladatokon túl a munka részét képezi az érdeklődési körébe tartozó országok és a Tudásközpont közötti kapcsolatok kiépítése és ápolása, így a különböző nemzetközi intézmények, külföldi alapítványok magyarországi képviseleteivel való együttműködés és tárgyalások lebonyolítása Magyarországon és a célországokban egyaránt. Feladatai közé tartozik továbbá a Tudásközpont publikációival kapcsolatos tudományos munkálatokban való részvétel, illetve különféle politikai és társadalomtudományi intézményekkel való együttműködések kialakítása.

Javadalmazás és egyéb juttatások:

Versenyképes fizetés, utazási lehetőség és egyéb juttatások

A munkavégzés helye:

Antall József Tudásközpont
Budapesti Corvinus Egyetem “C” épület
1093 Budapest, Közraktár utca 4-6.

A pályázás menete:

A jelentkezéseket magyar nyelvű fényképes életrajzzal és motivációs levéllel az alábbi címre várjuk: antall.peter@ajtk.hu (e-mail tárgya: Európai uniós kapcsolatok irodavezető).