Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő
A foglalkoztatás időtartama: Határozatlan munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok: Feladatokat hajt végre az COO utasításának és az az erre felhatalmazott stáb kérésének megfelelően az Egyesület budapesti irodájának és korai fejlesztőközpontjának irodatechnikai, pénzügyi adatfeldolgozási, műszaki szervezési és karbantartás-vezetési munkáival kapcsolatosan.

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • pontosság, precizitás, rugalmasság;
  • kiemelkedően magas empatikus képesség;
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség;
  • magas szintű számítógép ismeret;
  • büntetlen előélet.

Előny:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • műszaki végzettség;
  • jogosítvány.

Benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz;
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolata;
  • erkölcsi bizonyítvány, vagy megkérésének feladóvevénye.

A munkakör betölthetőségének időpontja: július/augusztus

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2016. június 10.

Jelentkezés módja fizetési igény megjelölésével: kizárólag a következő e-mail címre várjuk: tamas.fuzesy@downegyesulet.hu