CivilTech
Állás
Állás
Irodavezető / Office Manager
2018. február 01.

2549

Jelentkezési határidő: 2018. március 01.

Részmunkaidős (heti 20 órás) munkatársat keres a Kamasztér Alapítvány operatív és koordinálási feladatainak ellátására.

Kik vagyunk?

A Kamasztér Alapítvány közhasznú, szabadidős ifjúsági szervezet. 2003-ban jött létre a társadalmi egyenlőtlenségek enyhítése és a fiatalok életminőségének javítása érdekében. Hátránykompenzációs, készség- és képességfejlesztő illetve prevenciós tevékenységeket végzünk. A szakmai munkánk magában foglalja a fiatalok közvetlen környezetének fejlesztését, a szülők és pedagógusok képzését is. Alaptevékenységünk a játékon keresztüli készség és képesség fejlesztés, valamint a tehetséggondozás.

A programjaink megvalósítása során, országos szinten működünk együtt közép- és általános iskolákkal, önkormányzatokkal és civil szervezetekkel. Alapítványunk regisztrált tehetségpont, ahol önkéntes szakemberek végzik a fejlesztő munkát.

Feladatok és felelősségi kör:

  • Önkénteseink koordinációja, alapítványi programok és események szervezése
  • Irodánk vezetése, irattárazás, adminisztratív feladatok
  • Adatbázis kezelés, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Az Alapítvány működésével kapcsolatos ügyintézés
  • Képzéseink, tréningek, coaching kiajánlása, hirdetése, értékesítésben való részvétel
  • Pályázatírás, elszámolások készítése
  • Social Media marketing feladatok
  • Facebook oldalunk moderálása
  • A napi operatív feladatokban részvétel
  • Heti riportok készítése a vezetőség részére

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség bármely területről
  • Számítógépes programok magas szintű felhasználói ismerete (MS Office, levelező programok (SmartSerialMail), feladatkezelő rendszerek (Trello)
  • Precizitás, megbízhatóság, módszeresség
  • Ügyfél-, és szolgáltatás központú gondolkodásmód
  • 3-5 év felsővezetői asszisztens vagy irodavezető munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való készség
  • Rugalmasság, dinamizmus
  • Kimagasló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Hatékony problémamegoldás
  • Angol nyelvtudás előny lehet.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy fiatalos csapatban
  • Többirányú szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Versenyképes fizetés (bónusz lehetőség és egyéb juttatások)

Hogyan jelentkezhetsz:

A jelentkezéshez egy önéletrajzot és egy rövid motivációs levelet kérünk az info@kamaszter.hu e-mail címre.

Hír
Magyarországon valamivel több, mint tizenegyezren vállalnak rendszeresen önkéntes munkát. Szakemberek szerint nagyon nehéz ma az önkéntesek lelkesedését fenntartani, de tény, ...
Hír
Új, harminc férőhelyes egészségügyi centrum nyílt hajléktalanoknak Szegeden, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat intézményét kedden adták át. Fülöp Attila szociális ügyekért és ...
Hír
Kötelezettségszegési eljárást indíthat Magyarország ellen az Európai Bizottság a menekülteket segítő szervezetek ellen kitalált, úgynevezett „Stop Soros” törvény és a hozzá ka ...
Címkék