Irodavezető

2016. január 06.

Jelentkezési határidő: 2016. február 15.

Az Antall József Tudásközpont Alapítvány irodavezetőt keres.

Pozíció:

Irodavezető

Elvárásaink:

  • felsőfokú gazdasági vagy jogi végzettség
  • aktív, magabiztos angol nyelvtudás (C1/C2)

Feladatok:

  • kapcsolattartás a főbb partnerekkel
  • ügyvédi és pénzügyi csapat koordinálása
  • hivatalos dokumentációk kezelése, frissítése
  • HR feladatot ellátása (kivéve bérszámfejtés)
  • projektek támogatása
  • projektekhez kapcsolódó szakmai anyagok készítése
  • az iroda napi működésének támogatása
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • pénzügyi tervezésben való részvétel
  • számlák kiállítása
  • adatrögzítés
  • minden egyéb, az irodavezetéssel kapcsolatban felmerülő ad hoc feladatok ellátása

Javadalmazás és egyéb juttatások:

Versenyképes fizetés, egyéb juttatások

A munkavégzés helye:

Antall József Tudásközpont
Budapesti Corvinus Egyetem “C” épület
1093 Budapest, Közraktár utca 4-6.

A pályázás menete:

A jelentkezéseket magyar nyelvű fényképes életrajzzal és motivációs levéllel az alábbi címre várjuk: antall.peter@ajtk.hu (e-mail tárgya: Irodavezető).

A jelentkezés határideje: 2016. február 15.

Címkék
állás, munkavállalás