Járási koordinátor

2020. augusztus 12.

Jelentkezési határidő: 2020. agusztus 28.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet Sellyei járási koordinátor munkakör betöltésére.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet Sellyei járási koordinátor munkakör betöltésére

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat felvételt hirdet 1 fő részére „járási koordinátor” munkakörbe, az EFOP 1.4.1-15 „Integrált gyermekprogramok szakmai támogatása” című projekt pályázatának szakmai támogatására és kísérésére, a sellyei járásba.

Feladatok:

  • helyi szakértők, illetve a megvalósításban érdekelt személyek azonosítása, bevonása,

  • szakmacsoportos műhelyek kezdeményezése, részvétel teameken, szakmai műhelyeken,

  • helyi stratégiák, fejlesztési tervek, programok feltérképezése, jó gyakorlatok gyűjtése, dokumentálása,

  • térségi problématerületek, gócpontok feltérképezése, diagnosztizálása,

  • járási projektfejlesztő teamek felépítése, és szakmaspecifikus, illetve helyi tervezőcsoport működtetése, részvétel helyi döntési és egyeztető fórumokon (a járási társulás, települési önkormányzatok ülései, gyermekvédelmi fórum stb.) és a Gyerekesély Bizottság munkájában,

  • mozgó játszótér/mobil infopont működtetése,

  • közösségfejlesztési folyamatok indítása településenként, közösségfejlesztési technikák átadása, közösségi ház és „Jó kis hely” mentorálás.

Elvárások:

  • legalább 3 év szakmai tapasztalat

  • segítőkész, rugalmas, nyitott személyiség

  • jó kommunikációs készség

  • magas fokú szociális érzékenység és hivatástudat

  • jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség

  • gyors és hatékony tanulás képessége

  • kreativitás

  • megbízhatóság, terhelhetőség, stressztűrő személyiség

  • B kategóriás jogosítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség

  • szociális munka terén szerzett tapasztalat

  • európai uniós pályázatok végrehajtásában szerzett tapasztalat

  • saját személygépkocsi

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások

  • innovatív munka

  • támogató csapat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő

  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Sellyei járás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk a jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel a 01565@hr.maltai.hu e-mail címen a „Sellye járási koordinátor” munkakör megjelölésével 2020. augusztus 28-ig.

Címkék
állás, munkavállalás