A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • Az Egyesület tervezési és rendszeres jelentési folyamataiban való részvétel
    (számítások és elemzések készítése).
  • Tény adatok gyűjtése és elemzése.
  • Adatváltozások rögzítése, riportálás.
  • Terv-tény eltérések vizsgálata, elemzése.
  • Költség monitoring, előrejelzések készítése.
  • Cash-flow figyelése és értelmezése.

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági végzettség.
  • 1- 3 év releváns szakmai tapasztalat.
  • Excel magas szintű ismerete.
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés.
  • Logikus, analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet.
  • Terhelhetőség.
  • Csapatjátékos.
  • Nyitottság a tanulásra, szakmai újdonságok elsajátítására.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség.
  • Mérlegképes könyvelői képesítés.
  • Nonprofit szervezetnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú álláslehetőség.
  • Egyéb (béren kívüli) támogatások.
  • Kellemes munkakörnyezet.
  • Támogató csapat.

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő.
  • Határozatlan idejű.

Munkavégzés helye:

  • Budapest I. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a
01701@hr.maltai.hu e-mail címen 2021. április 30-ig.